Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neck

    veterán

    válasz w333 #21851 üzenetére

    Viszont az a 12k jelen esetben több mint 25%...

    Szerk: De ha ennyire számít a márka, akkor Huawei helyett
    ezt.

    A proci ugyan egymagos, 512MB RAM, viszont szép a teló :)

    Szerkszerk:
    Akárhogy nézem, azonos hardvert "márkásan" min. 10-20k-val drágábban veszel...

    [ Szerkesztve ]

    An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

  • phobeus

    aktív tag

    válasz w333 #21851 üzenetére

    Itt most nem arról van szó, hogy a leendőbeli nexus 4-em amit már hétfőn rendelek is hiányzik 12ezer vagy nem, ha hiányozna hozzáraknám, hogy miért? Azért mert azt a telefont szemeltem ki magamnak, nem volt határ, hogy csak 80at vagy 95öt szánok telefonra, szimplán ezt a telefont szeretném. De a fórumtárs aki a kisfiának szeretne Új telefont, szolgáltatónál vagy függetlenül, és max 40 ezerért annak nem mondod, hogy hát akkor gyűjts hozzá 12ezret.

    És igen az már +36 ezer, de ha már egyszer hozzárakott "szaros 12ezret" akkor biztos hozzá tud rakni párszor nem? mert csak szaros 12 ezerről vanszó...

    Mind1 csak rá akartam világítani, hogy hátha rájössz, hogy nem csak S advance, S3 LTE vagy a többi nevesebb samsung körülött forog a világ és vannak olyan emberek akik azt nem engedhetik meg maguknak. És ideges lettem, mert 2 hsz után sem tudtad megérteni, hogy mi is a helyzet valójában...

    Nem akarom tovább folytatni a vitát, nem is látom már reálisan a dolgokat, mert olyan utálatot érzek már a samsung összes készüléke felé (neked köszönhetően, hogy bármilyen telefont is mondanak, mindig samusng rá a kontra), hogy az valami hihetetlen.

    szerk.: és ahogy a fenti kolega is említette, 25% emelkedés az lenne a reális ha azt kérdezted volna, hogy nexus 4et veszek akkor miért nem rakok annyit hozzá, hogy vegyek egy htc one-t vagy S4-et...

    [ Szerkesztve ]

    LG Nexus™ 4

Új hozzászólás Aktív témák