Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktor0610

    MODERÁTOR

    válasz mckj12 #163594 üzenetére

    Szerintem kamerában jobb az S20 FE, üzemidőben kb. hasonlóak.

    Samsung Galaxy A54

  • Namelesske

    addikt

    válasz mckj12 #163594 üzenetére

    Az S20 FE Snapdragonnal már vállalhatóbb, de megmondom őszintén a műanyag hátlap nagyon olcsó hatást kelt, minimálisan jobb érzés kézbe venni mint egy A52-őt, nem éri meg azt a felárat. Szerintem. Nekem a 6 giga RAM is kevés volt a fullos OneUI-hoz konstans bezárt ezt azt. De a DEX az jópofa volt. A vezetéknélküli töltés semmit se ért ekkora akkunál. Még wireless adaptive fast charge is szenvedős volt és melegedett. Csak a gyári wireless töltővel szeret működni a gyors töltés mert különben jön a korlátozás szoftveresen... (igazi rohadék apple féle húzás)

    Kamera az jó, ha szereted ezt a Samsung kinézetet a fotókon, mert mindegyik lőtt kép nagyon színes és éles majdnem HDR szerű.

    Jobb az üzemidő, valóban mondjuk a sima G780F-hez képest, de a Samsung mindig elcsalja még az akku specifikációkat is. 4500 helyett valami nettó 4370 mAH van benne, olyan 6-7 óra SOT-ot tudok elképzelni ha minden jó. Ha meg beszívod az alacsony térerőt szépen lecsökken 5-6 órára. Tud merülni azért, ha szerencsétlenek a körülmények azt akarom kihozni ebből.

    Volt még baj a érintőképernyőkkel is, nem tudom javították-e a SD kiadásban nekem speciel nem volt annyira rossz az Exysem egyszer kétszer volt vele gond főleg hidegben.

    Az Always on Display-en csinál még olyat hogy kikapcsol kijelzővel lefagy az OS, abba nem vagyok biztos hogy Exynos függő probléma, elég sokan jelezték vagy 2 hónapja még redditen. Lehet már javították a sleep of death problémákat, de nem vennék rá mérget.

    Van még egy pár felhasználót érintő probléma ahol minden előjel nélkül kitörik a kamera lencséje, mert nyomás alakul ki a telefon belsejében. Egyelőre vizsgálják mi lehet. Nekem van itthon tartalék :D még anno berendeltem. Szerintem ez is el lesz tussolva user errornak.

    Olyan nagy más baja nincsen, jó telefon én végül is szerettem az enyémet is meg nem is. Inkább megszabadultam tőle végül. Nem volt méltó egy sub-flagshiphez amit műveltek vele. Az egész S20 szériát hanyagolnám inkább.

    Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

Új hozzászólás Aktív témák