Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz RazorDaPro #152427 üzenetére

    Köszi.
    Ránéztem a pixel 4-re, és elég fura hogy szinte semmiben nem jobb mint az s10e amit jelenleg használok. Sőt még az akksija is kisebb 2800 vs 3080, üzemidőről nem tudok semmit, a kijelző is egyforma felbontású, de biztos vagyok benne hogy jobban bírja mert rendes proci van benne.

    És a processzorra visszatérve, hogy engedheti meg magának egy ekkora cég, hogy ilyen mocskosul átverje a vásárlóit? Egyetlen videó, ami pl az én s10e telefonomat értékelte, sem említette hogy a snapdragon verzió amivel a teszt készült csak usaban érhető el. Mindenki más olcsósított verziót kap DRÁGÁBBAN mint az usaban lévő promo ár. Az sem tiszta hogy lehet olcsóbb kifejleszeni majd éveken keresztül tovább csiszolgatni egy saját procit, ahelyett hogy használnák amit az össze többi gyártó használ a világon?!
    Samsung nem is tolta ezt a telefont, teljes mértékben a youtuberekre hagyta promóciót, és ők meg is tették mert remek kis cucc.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák