Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ájvé

    veterán

    válasz szabonagyur #133113 üzenetére

    Az a gond hogy ilyen méretben nem igazán van készülék, van néhány kivétel, de az vagy nagyon gyenge (mert olcsó belépő szintű készülék) vagy jóval drágább mint a kereted (felső kategória, leginkább Sony gyárt még ilyen kicsi telefont).
    Szóval a helyedben átgondolnám az a Xiaomi Mi A2 Liteot.
    Mellesleg egy valamit nem veszel figyelembe, régi 5"-os készülékek más nagyjából 5,5"-nak felelnek meg a káva mentesítés miatt. Nekem van egy 5"-os Mi 3-am (jó régi, 5 éve jelent meg) 144 x 73.6 x 8.1 mm mértékkel, Mi A2 Lite 149.3 x 71.7 x 8.8 mm és 5,84"-os. Tény mondjuk hogy Mi 3 maga idejében is nagy kávás mobilnak számított (utódja a Mi 4 szintén 5"-os de jóval kisebb 139.2 x 68.5 x 8.9 mm). Mi A2 Lite elég kicsinek számít manapság, normális mobilt nem fogsz találni ilyen áron kisebb méretben.

  • BenHans

    addikt

    válasz szabonagyur #133113 üzenetére

    50 ezer forintot jelöltél meg mint max keret. Ebbe belefér a 3/32-es verzió, ezért írtam ezt és nem a 4GB RAM-mal szerelteket.
    Hidd el, nem azért ajánlottam ezt, mert figyelmen kívül hagyom az igényeidet.
    Régebben egy 5.5"-os telefon olyan volt mint egy vágódeszka, de az új formatervek és minimálisra csökkentett kávák, elhagyott előlapi gombok azt eredményezték, hogy egy 6"-os kijelzővel szerelt készülék kb akkora fizikai méreteit illetően mint egy régi 5.2"-os.
    Próbáltam a felhasználói szokásokhoz igazítva, a kikötések figyelembevételével és a kereten belül maradva megtalálni a megoldást azaz a leginkább használható telefont.
    A Mi A2 Lite a Snapdragon 625-tel elég erős ahhoz, hogy ne kapj ideggörcsöt, a kijelzője sem bántja a szemet ellenben a J3 (2017) paneljával, a navigálás miatt pedig jól jön a 4000 mAh akku és a hozzá tartozó jó üzemidő, az android one pedig apró extra ahhoz, hogy a tervezett két évben ne maradjon frissítés nélkül.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák