Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bmwsan

    senior tag

    válasz Pucu1989 #122696 üzenetére

    Mindkét telefon megfogja kapni a 8.0-as droidot. A 9.0-át már lehet egyik se, mivel hardveresen kb. egy szinten vannak. De ezt elore nehéz megmondani.
    Mint írtam is fentebb, nekem S7 van, barátnomnek tegnap vettem egy P10-et. Mind a 2 nagyon jó telefon. A legegyszerubb, ha jársz MM-ben és megnyomkodott oket. Az S7 kicsit öregebbnek hat.

    Nekem a P10 a fém hátlap miatt kicsit prémiumabb hatást kelt. A 3év garancia a P10 mellett szól, 2 év után vagy lesz még + 1 év garanciád, vagy ha cserélnél akkor az 1 év garanciával könnyebben eltudod adni mint az S7-et.

    (#122697) papeti01: hát nehéz kérdés az S7 vs G6. A G6 újabb, kamera is van ahol jobb, de átlagban az S7 ezen a téren jobb, hardveresen megint csak egy szint, nincs az egyiknek se nagy elonye a másikkal szemben. Az utobbi években az LG (telefonos ágon) annyira nem találja magát, a Samsung viszont nagyon megy. Én a Samsungot vettem anno, voltak LG-im, de Samsung mindig egy hajszállal jobb volt, LG-vel mindig voltak ilyen pici apró, szoftveres dolgok.
    Hát igazából ok lennének a felsoközép kategória, illetve a Oneplus 5T, Honor 9, Huawei P10.

    Ha esetleg olcsóbban szeretnél nézni valamit, akkor Honor 8, Huawei P9 kifutó model (3 év garancia), még egy picit olcsóbban jó választas lehet a Xioami MI A1 vagy a Xioami Redmi Note 4 4/64GB.

Új hozzászólás Aktív témák