Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balazs0102

    senior tag

    válasz Sub-ZeRo #109637 üzenetére

    Nekem hiányzik: (ezekről tudtam is de akkor is hiányzik)
    - ha az asztalon van a telefon mindenképpen meg kell emelni a bejelentkezéshez
    - dupla kopp ébresztés nincs
    - ha ujjlenyomat van beállítva és asztalon van a telefon akkor vagy megemelem és az ujjamat odanyomom, vagy pin kódot kell beütni. (SGS6-nál ott volt lehetett mintát is választani, nem csak kód -> mintát egyszerűbb volt elhúzni)
    - nincs OIS , de jó fényviszonyok mellett is csinálhatna szebb képet. Lehet vele jó képet csinálni, de lehetne jobb is

    Ami jó:
    ujjlenyomat olvasó gyors
    bővíthető sd kártyával (ha az SGS6-ban ez meglett volna még most is meglenne)
    van benne infra (minden nap használom)
    beszédminőség teljesen jó, hangszóró szerintem teljesen ok
    ujjlenyomat olvasó okosgombként is funkcionál
    akksi jobban bírja mint az sgs6, - bő másfélszer annyi ideig marad benne szufla
    gyorstöltés
    kap frissítést még 2 évig kb
    és végül rohadt jól néz ki :D

    összességében: Igazából csak a kamerában csalódtam. Az lehetne jobb is.

    Ha nem zavar a micro sd hiány a SGS6-is jó vétel sztem már 120körül az is van, jó telefon az is. Rendszersebességben kb. ugyanott van, ujjlenyomat olvasó nem csak érintős, meg kell nyomni is, lassabb is, de tűrhető. Fényképet jobbat csinál. Nekem is ennyi volt a keretem, gondolkoztam más kínaiban xiaomi, nubia jött még szóba, de úgy döntöttem nincs kedvem ROM-olni, mert xiaominál kb csak erről szól a topic, hogy hol miylen bugot talál valaki. Ennyiért samsungnál a GS6 van kb, a sony nálam nem jött számításba se, lg g5 csúf szegény, HTC-ből akkor már 10 -es ( több is mint 120) legyen de rossz oldalon van a "vissza" gomb, p9 (szintén több mint 120) de csak 3 gb ram és nincs infra, oneplus 3-ban meg se micros sd se infra..

Új hozzászólás Aktív témák