Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz MurdR #4025 üzenetére

    Meglehetősen problémamentesen. Egy gondom volt vele, hogy egyszer beragadt valamelyik Google-folyamat a háttérben és jól leszívta az akkut (kb. 6-7 óra alatt esett 100-ról 40%-ra, akkor néztem meg, hogy mitől merül ennyire). Alapesetben 2-2,5 napot simán kibírna szerintem bekapcsolt 3G/wifi-vel, két Gmail-címmel és FB-szinkronizációval, viszonylag kevés böngészéssel, napi 20-25 perc telefonálással.

    Ráadásul az általam használt ROM elég sok gyárilag meglévő Motorola-feature-t átmentett. Gyárilag van blacklist, van egy kifejezetten jól programozható energiatakarékosság-szabályozó app, a Motorola-féle Circles-widget pedig szerintem kifejezetten jól használható.

    Egyedül a CM-féle programozható zárolóképernyőt hiányoltam, de C Locker-rel azt is ki lehet váltani.

    1 GB RAM-ból általában 250-300 MB biztosan szabad, ennyi nekem már elég.

    Amiben visszalépés az elődmodell Atrix 4G-hez képest, hogy nincs ujjlenyomat-olvasó (én saját laptopokon használom jelszó helyett, szerintem hasznos feature) és nem képes 5GHz-es wifi hálózatokat kezelni. Amiben előrelépés, hogy van rá gyári ICS, illetve JB is, valamint tudomásom szerint jobb a kijelzője.

    Valószínűleg szerzek majd hozzá Lapdock-ot, kíváncsi leszek, hogy azzal hogy muzsikál.

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák