Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • bktrll

    csendes tag

    Kedves szolgáltatómtól kaptam ma egy e-mailt, miszerint nagy kedvezményekkel vehetek most új mobilt. Sajnos nem rég lopták el az 5800-mat, ezért ez most pont aktuális lenne a dolog, de nem igazán tudok dönteni, ezért hozzátok fordulok :)

    Ezt a kettőt szemeltem ki:
    Omnia 7 (56.000Ft)
    Galaxy Ace (36.000Ft)

    A telefon használata nálam kb. annyiból áll, hogy rengeteg zenét hallgatok, gyakran nézem az e-maileket + 1-2 kedvenc oldalt. GPS/térképet ritkán használok, de ez mégis fontos lenne számomra. Mivel nincs fényképezőm, ez a feladat is a telefonra hárulna.

    A win oprendszer kinézetre jobban bejön, és nem zavar, hogy nem annyira testre szabható mint az android... viszont kicsit mégis félek tőle, mivel eléggé új és ahogy eddig utána olvastam az jött le, hogy alkalmazások terén (mennyiségileg és minőségileg is) még nagyon elmarad az androidtól.

    A galaxy ace elég jó árban van, és külsőleg jobban is tetszik mint az omnia, viszont az Amoled kijelző, és "720p" videó felvétel eléggé csábít a szép, de bizonytalan oprendszerű omnia felé.

    Szerintetek melyikkel járnék jobban?
    Win oprendszerről mi a véleményetek? A következő egy évben szerintetek mekkora fejlődés várható?

Aktív témák