Hirdetés

Aktív témák

  • VipeR-T

    csendes tag

    Sziasztok! Mint itt sokan, telefonvétel előtt állok. A két versenyző: HTC Hero, és IPhone 3GS. Érdekelne a véleményetek. Amire főleg használnám a telefont, azok irodai alkalmazások, a szervezője, naptár, stb. Fontos még az e-mailezés, internet. Jó volna táblázatkezelés támogatottsága, céges pénzek elszámolásának vezetésére, ilyesmik. Sokat beszélek külfölddel is, ehhez hasznos az IPhone skype támogatottsága. A GPS navigáció (autóval) szintén elég fontos volna. T-mobilos előfizetéssel venném őket, az áruk gyakorlatilag megegyezik. Amiket eddig hallottam a két készülékről: a HTC kicsit lassúcska, az IPhone gyors. Az IPhone mellé több pozitívumot tudok egyelőre felsorakoztatni, az egyetlen ami a HTC meleltt szól, hogy többen is váltanak 3GS-ről Androidra, és igazából nem értem, hogy miért. Értem hogy nagy lehetőség van benne, de ennyire? Valamint PC-n előszeretettel használom szinte az összes Google szolgáltatást, ez valószínűleg jobban támogatott a HTC-n. Segítsetek légyszi, ha kérhetem észérvekkel. Amitől félek, hogy megveszem az Iphone-t, és fél éven belül meg az Android leköröz mindenkit a nyitottsága miatt. Előre is köszi a segítséget.

Aktív témák