Hirdetés

Aktív témák

  • billyjack

    csendes tag

    Hello sziasztok!
    Segítsetek nekem léccci a választásban, mert teljesen zavarodott vagyok, és amatőr és kezdő és tudatlan :W . Magamnak lesz a készülék, okosat szeretnék, nagy kijelzőset, minimum 4-est és függetlent. Jelenleg (és itt most tessék kinevetni engem :D ) Nokia 6020-al rohangálok, ami semmit sem tud. Ezt csak azért jegyeztem meg, mert Nokia menüt tanultam meg, ahhoz értek. Nem ragaszkodok hozzá, de úgy hallottam, hogy az a legérthetőbb, legkezelhetőbb, legmegtanulhatóbb, legegyszerűbb, legegyügyűbb menürendszer. Régebben volt szó arról, hogy a Sony, meg Siemens, meg Samsung, meg Motorala, ilyen meg olyan bonyolult kiismerhetetlen menüsek. Ez a mai napig is így van, vagy az okos telefonoknál változott a rendszer és sokat javultak? Érdekelne ez is, mert lehet, hogy tévhitben vagyok, és a véleményem maradi, amolyan kőkorszaki, mint amilyen én is vagyok.

    Felhasználás, amire kellene:

    - kevés telefonálás, de ha kell, akkor tudjon (Europán belül működjön rendesen)

    - sok film, video (youtube+letöltött filmek nézése)

    - fényképezés (min. 5 mp)

    - GPS (talán ez a legfontosabb)

    - ár kb. 100-ast szánok rá.

    Érdemes újat, ér annyival többet? Használtat érdemesebb vagy nem?
    Olvasom, hogy fém, meg műanyag, meg kiég beég, meg törik reped, ilyenekkel nem szeretnék találkozni, megbízható, strapa bírót szeretnék venni, és hosszú távra. Nem vagyok az a típus, aki megveszi eladja újat vesz. Ezért is szeretnék egy jót, ami működik is.

    Kérlek segítsetek, várom az ötleteket.
    Előre is köszi :R :R :R :R :R

    Azért kérdezek, mert nem tudok semmit. Ha tudnám, akkor nem kérdezném....

Aktív témák