Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rioter

    csendes tag

    válasz Cs1csó #43659 üzenetére

    A TSE számomra eddig totál radar alatt volt, lényegében nem is ismertem. Ha a BD free nem kiforrott, nem is érdekelne, elsődleges, hogy találjon meg minél több mindent, másodlagos, hogy ne fogja túl le a gépemet.
    Az Avas-ot próbáltam még az Avira előtt, júli vége, aug eleje táján. Win10-et telepítettem teljesen 0-ról, rá csak hálókari driver, majd Comodo tűzfal, majd Avast, és innentől totál meghalt a gépem. Értem ez alatt azt, hogy a programok 90%-át nem lehetett elindítani. Nem megfogta a vírusölő, hanem olyan, mintha nem is kattintottam volna rá, semmi sem történt. Legyen akár Windows beépített programja, vagy bármi. Edge böngésző jól ment, netezni lazán tudtam vele, a gép full tiszta volt, ssd-t formáztam telepítéskor, más meghajtó nem volt benne, Win, Comodo, lan driver Eset szerint tiszta volt. Avast web oldalán megtaláltam a programhoz készített uninstall programot, de letöltve az sem reagált az indításra. Lezúztam az egész Win-t, újra húztam, és megint ugyanezt produkálta. Ekkor váltottam Avira-ra, bár gondolom, valami időszaki kompatibilitási gond lehetett, gondoltam, még a jövőben azért újra próbálkozom.

    Rokafiu: megelőztek, nálam is PC G és Gamestar jön havonta az Eset-el.

    Repsol: A Win defender annyira megbízható, hogy telepítettem pár hónapja egy gépet, és csak arra bíztam a biztonságot. Kb másfél hónap múlva visszahozták, Win betöltés után offline-ban bejöttek valami kínai oldalak, elkezdett lejátszani valami filmet egy kínai csávóról, aki dumált valamit, (alap win eszközök persze blokkolva), majd fél perc és kékhalál, és ezt ismételte végig...

Új hozzászólás Aktív témák