Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • niof

    addikt

    Sziasztok!
    Hamarosan lejár a Bitdefender előfizetésem, pontosabban megújulna, de lehet, hogy inkább váltanék. Az a fura helyzet állt elő, hogy küldtek egy levelet, hogy 30k-t kéne fizetnem, jövő hónap közepén, amit nem értek, hogy miért. 2015 óta használom, minden évben kaptam kedvezményt, nagyjából a felét kellett fizetnem ennek az összegnek, 15-17k-t. Néztem a személyre szabott ajánlatokat is, és ott is ennyi. Szóval, "törzsvásárlóként" nem értem, hogy az eddig kapott kedvezmények miért nem állnak :F ... Na, mindegy.
    Hasonló előfizetést szeretnék (tartalmilag), mint amit a BD Total nyújt, 3 gépre. Mik most az ajánlott szoftverek, amik hasonlóan jól teljesítenek, és legalább olyan észrevétlenek, mint a BD? Volt régebben Kaspersky-m (2015 előtt), de azt akkor azért cseréltem le, mert érezhetően fogta a rendszert, még egy Total Comm. indításánál is ellenőrzött, és villogott a kis K betű a tálcán, hogy épp vizsgálódik, és ennek az impaktja a rendszeren nem volt szimpatikus. Persze, azóta sok idő eltelt, nem tudom, hogy ezzel most mi a helyzet. De nyitott vagyok más javaslatokra is. Mit javasoltok, melyik cég háza táján nézelődjek?

    Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

Új hozzászólás Aktív témák