Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iguana

    őstag

    #Pano, Plag
    köszi az észrevételeket. nézzük sorban:
    -FTTB digi 1000 van, saját gigabites asus router-rel. a koronavírus előtt évek óta ez a felállás szinte éjjel-nappal hozta sebesség tesztben ÉS ftp, vagy akár torrent használatkor a ~800-900/150-200 Mbps-ot könnyedén.
    -sebesség teszt webes illetve alkalmazásból és cli-ből is ugyanaz. amíg most csúcsidőben ~600/80 van kikapcsolt kaspersky-vel bekapcsolva jó ha ~220/45...és berángat az egér, meg-megfagy a képernyő, holott nincs sem cpu, sem a router oldalon ~20%-nál nagyobb terhelés. minden mást lehúztam a hálózatról, wifit is lelőttem semmilyen más alkalmazás nem fut a háttérben.
    -ha a kaspersky-ben minden lehetséges védelmet a totál minimumra veszek, akkor sincs változás. csak ha teljesen ki van lőve.
    -process explorer, system explorer, process hacker mind végig néztem network, cpu, I/O stb. semmi különbséget nem mutat a tesztelés során. semmilyet.
    -a secure connection-t nem is telepítettem, nincs is telepítve, nem is fut. (ez a saját vpn kliense, ugye?)
    -a kavremvr.exe már bekészítve, mert még este nekifutok egyszer.
    (pedig annyira tökéletes lenne nekem ez a kaspersky a fenébe is.)

    14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

Új hozzászólás Aktív témák