Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • 12-es csaj

    senior tag

    válasz UserX #39643 üzenetére

    Mondjuk, ha úgy nézzük, 2 adware és 2 trójai nem sok. Itt inkább arról volt szó, hogy nem mindegy, hogy milyen veszélyesek...
    Én ilyen "ragaszkodó" típus vagyok, de győzögetem magamat, hogy felrakjak egy normálisabb vírusirtót, mert nem akarom, hogy egy kemény fertőzés győzzön meg (inkább én magamat).
    Csak az a baj, hogy "igényes" vagyok, és nem találok számomra ideális ingyenes terméket. Lehet, hogy NOD32 lesz újságos kóddal vagy újratelepítgetéssel; de egyébként, ha promós kódot adnának véletlenül ahhoz is, tuti, hogy lecsapok rá. :)

    Nekem azért kevés a jelenlegi védelem mellett biztonságérzetem, mert itt senki nem használ avastot, vagy aki igen, az rövid úton eltávolítja, mert nem tetszik neki valamiért. Pedig e fórum közönsége számomra mérvadó: kockák (itt jó értelemben) tesztelgetnek vírusirtókat, méghozzá elég keményen ( :DD ), s eléggé ismerik azokat; biztos igazuk van.
    Ezen kívül a csapni valóan rossz 0. napi felismerése, s az, hogy lassan kerülnek az adatbázisba az új kártevők (fórumán panaszkodnak sokan erről)... Az adatbázisa hiába jó, de ha bekapok egy két héten belüli malware-t, na, azt már kevés eséllyel fogja.

    [ Szerkesztve ]

  • Kezdő vagyok

    őstag

    válasz UserX #39643 üzenetére

    Kíváncsi lennék a fejleményekre!
    Nálunk a rendszergazda szerint a NOD fogja legkevésbé a gépet.
    Más írtókkal összehasonlítva.
    Jó dolog ez az MBAM. :K :K :K
    Köszi szépen,várom!

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák