Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • 78zolika

    senior tag

    válasz Szellem. #28586 üzenetére

    Sajnos regényt nem tudok róla írni mer csak 1 hetet használtam :F : nem tesztelgetem csak úgy volt a gépen :Y

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    válasz Szellem. #28586 üzenetére

    Hali!

    Egy hétig használtam a Vipre Premium 4-est, kellemes csalódást okozott. Kis erőforrásigény, szinte észrevétlen működés. Drasztikusan megnőtt felismerése az előző változathoz képest, igaz a falsok száma is egyúttal. Talán a régebbi Avirához tudnám hasonlítani ebből a szempontból. Tekintélyes adatbázisa van, 2 óránként érkeznek a csomagok, és átlagban napi szinten képes több tízezer mintával gyarapítani az adatbázisát, ami valóban 40-50 ezres mintát jelent. :K
    A tűzfala is teljesen korrekt, mivel Mikrohullámú netem van, ezt külön szoktam vizsgálni, remekül blokkolja a tartományból érkező kérelmeket, ami lehet akár a szolgáltatóé is. Megfelelően konfigolható. Az IDS és HIPS-re sem lehet panasz, mint ahogy a veszélyes oldalak ellenőrzéséért felelős modulra sem. Egy-két keményebb linkre küldtem, kifogástalanul blokkolta a kapcsolatot/oldalt. Az "USB vakcina" néven ismert szolgáltatás is jól dolgozik, nem lehet csak úgy rádugni pendrive-ot(vagy egyéb USB-s eszközt), hogy azt ne vizsgálná meg. A Scan-je nálam lassúnak tűnt, de az tény, hogy alaposabb munkát végez. A továbbfejlesztett MX virtualizáció is teszi a dolgát, nincs összeakadás, vagy hibajelenség. Az RVS-el is együttműködik, nem zavarja a netezést, speedtest helyes értéket ad, többszálas letöltök is teljes sebeséggel működnek. MS Outlook-ot használok, az email védelme is zökkenőmentesen, felesleges kérdések nélkül összedolgozik vele...

    Egy biztos, régebben nem ajánlottam volna még csak kipróbálásra sem a Vipre-t, de az új változatok mindenképp megérnek egy próbát... :K Így már az a 13-14K, amibe az 1 éves liszensz kerül, már korrektnek mondható...

    Fire.

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

  • tyan

    senior tag

    válasz Szellem. #28586 üzenetére

    Ma feldobom a gépre a Vipre AntiVir premiumot és tesztelni fogom.
    Bár Fire a 28588-as hszben már szépen összefoglalta a benyomásait a progival kapcsolatban. :R

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák