Hirdetés

Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    Sziasztok!

    Következő a problémám:

    van 1db 2 hónapos x-micro BT usb donglem (class2)-es.
    Mostanában nekiállt rakoncátlankodni.A történet a következő:

    mikor megvettem, egy CPQ EvoD310m gépbe használtam,amiben P4 2.0
    MSI I845G lap,2db DDR rammodul, 1 5400-es WD hdd,pana dvd-rom,lg cd-rw,R9000non-pro (pasziv cool.), ill. usb-s modem volt,ja és 235W CPQ táp. Nagy erőlködések árán sikerült működésre bírni a hozzáadott widcomm 1.3.2.27? ver. driverrel. Közbe lett másik gép,A7N8x,thorton2200+,cd-rw,dvd,ram,hdd maradt,vga egy r9600 non-pro(passzív) lett.

    Namost ebbe a konfigba az istenér se tudom beüzemelni.

    kórisme a következő:
    install-cd betesz, kiválasztom a telepitest,végigmegy.Egész addig a pontig,hogy no BT device connected pls plug and press OK minden simán megy,ekkor elméletileg (manual szerint is) kéne bedugni egy szabad USB aljba a dongle-t. winfos újhardvert talál, telepíti is,hogy CSR USB ...in DFU state,,megkeresi(avagy megkerestetem,mind1) a drivert,majd a kiakad,hogy nem gromek a telepités. A win eszközkezelőjében sárga felkiáltójel jelenik meg az eszköz mellett és hiába próbálom manuále feltenni újra a drivert,semmi eredmény.

    Ma behoztam a melóhelyre kipróbálásra.itt is ugyanez a helyzet,holott itt korábban működött. itt win2k +sp4, otthon xp+sp1 van.

    Olvastam olyat,hogy nagy az energiaigénye.otthon ment 1ideig a 235w-s táppal, az új gépbe zsiruj codegen 300w-os van, mhelyen meg szintén 300W-os,de csak
    1db 8GB HDD,52x lg cd-rom, alaplapi intel vga, meg asszem tua 1000-es cerka,1x128 sdrammal.

    Szóval kérdezném a szakikat,hogy mit tanácsolnak,tippelnek? Vagy csak én vagyok birka,vagy tényleg megmakkant? de ha +makkant,akkor mér találja meg a winfos? Esetleg BIOS-ba kéne turkálni? Foggalmam sincs,segítsetek,mer nem tudok jókis gameloft gémekkel jáccani a t630-omon.

    Ja,ma megtaláltam edonkey-n a wincomm 1.4.2.21-est,tán azzal,csak hazakéne vinni..

    Mindenkinek köszi Lőre is.

    Bali


    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

  • Balinov

    félisten

    Elfelejtettem,hogy amikor ment,akkor a kis kék led villogott ezerrel,de most már esse villog?!

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

  • micro

    addikt

    válasz Balinov #2 üzenetére

    Szerintem megfeküdt. Nekem is volt ilyenem, és egy idő után meghalt. Vidd vissza gariba.

    Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

  • Balinov

    félisten

    válasz micro #3 üzenetére

    Köszi,
    sajna én is erre gyanakodtam, hétvégén hurcolásztam 1-2 haverhoz,de egyiknél se tudtuk beüzemelni.

    Üdv
    Bali

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Aktív témák