Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • batman.

    senior tag

    válasz molnartibor #130 üzenetére

    Szűrt napfényben is megy, csak lassabban. Kis-teljesítményű szivattyúnál nem kell vastagabb gerincvezeték, nekem az egész 20-as. A helyedben én először megcsinálnám egykörösre, és megnézném, milyen erővel jön a végén a víz és akkor dönteném el, kell e vastagabb gyűjtő a kétköröshöz. Véleményem szerint neked az a fajta kis szivattyú nem jó ami nekem van, a papírszűrős pedig szintén gyenge, nem hiszem, hogy bírná, de ez a vélemény nincs megtámogatva tapasztalattal, csak gondolom. A fűtés keringtető szivattyút sokan favorizálják, elképzelhetőnek tartom, hogy alternatív forrásból kellene beszerezni. Ezek tartozékai a „régi” cirkóknak, kazánoknak, kéne keresni valami „ismerőst” akitől lehet olcsóbban venni. Itt az a „veszély” hogy ezeknek a szivattyúknak egy része kopott tengelyes, tehát teljesen ismeretlen forrásból nem ajánlanám a vásárlást.
    Lehetett kapni régebben Intex Bypass szettet

    de ez a jelenlegi szivattyúddal 2,5m magasságban nem hiszem hogy működne.
    T (Y) elágazást is szoktam látni a medence boltban.
    Mindenféleképp azt a verziót ajánlom, hogy a medencecsonkon maradjon a tömlő, és a jelenlegi szivattyú előtt válaszd el a T-vel a rendszert.

    Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

Új hozzászólás Aktív témák