Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SzaboZE

    addikt

    válasz chris-v #90 üzenetére

    Hát ez elég hevenyészett megoldás, 30-35 fokos napsütésben meg is pusztul :) Se hűtés, se rendes áram táplálás A litiumos akkunak külön jó a 60-70 fokos műszerfal nyáron :D Én is építettem be így tabletet, de aktív hűtéssel sem volt az igazi. Ami most van, az úgy tűnik bevált, a nyáron is hibátlanul üzemelt. Ehhez viszont a házat ki kell üríteni, a töltést elfelejteni, közvetlen táplálás kell, litiumos akku kiszed stb stb. Az 1.0 változatról ezt írtam: http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=133708595&t=9079007
    Később ezt cserélnem kellett, mert a nyár betett neki. A 2.0 változat kivülről ugyanez, csak a hűtés más, a tablet kivehető (egyedi bontható csatlakozóval kap tápot és bekapcsolás jelet), BT-os a hangátvitel. A nyarat kibirta :) Így ha fejlesztgetni kell, csak kiveszem a tabletet és otthon okosítom. :) Továbbra sem vállalok építést másoknak, elég szívás ez magamnak is :D

    [ Szerkesztve ]

    Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

Új hozzászólás Aktív témák