Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sitotomi

    tag

    válasz #05304832 #557 üzenetére

    Nekem 17-es alu a nyári. Szerintem az még pont jó. Téli 16-os acél, de az nem annyira "feszes" érzetre.
    17-el úgy érzem, hogy nem tudok lecsúszni az útról egyszerűen. Nagyon frankón felfekszik. Viszont a gumik ára húzósabb jóval.

    Ami a kátyúkat illeti, én kerülgetős típus vagyok, amit lehet elkerülök. De pl. egy Ócsai út pest felé, Grassalkovich út + felüljárókon nem nagyon van mit kerülgetni, annyi van. Kicsit üt, nem vészes. Sőt néha olyan érzésem van, hogy egy két kisebb kátyút zökkenőmentesebben vesz, mint a 16. Mondjuk ha úgy mész a 16-os is akkorát odaver, hogy csak les az ember szerintem.
    A retek 51-es úton is (Tass környéke) szépen megy. De ez köszönhető a Mazdának, futóműnek magának. A C vectránk úgy imbolyog ott, mint egy anyahajó.

    18-ról viszont nem is álmodnék, főként az ára miatt, illetve az útjaink miatt sem. :/

    szerk: A fogyasztás lemaradt. Téli 16-os gumákkal, ugye hidegebb időben, többet fogyaszt a kocsi, mint a 17-es gumákkal a jó időben. Tehát fogyasztásban nem jön ki hatalmas különbség, legalábbis nálunk.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák