Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chuzzlee803

    aktív tag

    válasz Tyler Durden #119 üzenetére

    Nem egy specifikus deck, de valahogy így nézett ki, amit Pool 2 tetején és Pool 3 alján játszottam, lényegében 2 lanet próbálsz meg lezárni és elvinni:
    Storm és valamilyen 3-4 drop, ami segít megnyerni azt a lanet (Jessica Jones a "standard", de mehet helyette Groot, Warpath, Jubilee stb.). Ezekből 2 elégnek tűnt nekem.
    Sunspot és Infinaut, különösebb magyarázatra nem szorul. Szvsz Sunspotot ráér a 4. körig kirakni, mert eléggé rosszulesik amikor elviszi a Killmonger.
    Chavezt ugyan nem sokszor játszottam ki ténylegesen, de a Storm kombó felhúzását konzisztensebbé tette.
    Tulajdonképpen ez az 5-6 lap a "lényeg", a többi csak tech a visszatérő vendégek ellen, 1-2 early drop (Iceman, Scorpion, esetleg Domino, hogy legyen valami fix 2 drop, illetve ez is "véknyítja" a paklit), illetve ha játszol Jubileet, akkor Hulk/Odin. Vision sem megvetendő, ha a Stormos lanet nem sikerülne 100%-os biztonsággal elvinni.
    Prof X szerintem iszonyúan inkonzisztens, többször szívattam meg vele saját magam, mint ahányszor ténylegesen megnyert nekem egy lanet, talán egy Daredevil majd segít ezen a helyzeten.

    Ha ez esetleg annyira nem fog meg, Pool 2-ben a Move paklik eléggé feljönnek, bár nekem mindig is túl sima lesz hozzájuk az agyam. :DDD

    Kicsit szájbarágósra sikeredett a komment, de nem ellened szól, inkább az "utókornak". :B

Új hozzászólás Aktív témák