Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crok

    Topikgazda

    válasz Trailblazer #120 üzenetére

    Elég régóta van a Repo-ban (2019.04.06), mégrégebbóta létezik maga a modul simán XDA-n. Említettem a májusi nagytakarítást - na azelőtt került fel, pont a takarítás miatt (is).

    A Vanced-re meg ugyanazt tudom mondani mint a fejlesztői: kapcsold ki az auto update-jét Play-ben. Ha felülfrissíti akkor nem a /system-en levőt törli (hiszen a gyári appoknál van lehetőség a frissítések eltávolítására és a gyárira visszaállásra) és nem felülírja az eredetit hanem beteszi a /data/app -ba a megfelelő könyvtárba - és mivel ott szerepel innentől app így az lesz az app amit te látni és elérni fogsz a rendszerben. Ha ilyenkor törlöd a frissítést és visszaállsz a gyári app-ra akkor a Vanced-ra "áll vissza" (csak visszaállni nem tudsz csak data wipe-al, kivéve ha mondjuk Titanium Backup-al vagy Swift Backup-al csinálsz backup-ot és visszaállítod csak a data-t a visszaállás után). Az APK ellenőrzés meg azért fog kelleni (nagy vonalakban), hogy pl. a Google rendes Youtube-nak lássa de ne akarja frissíteni.

    Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Új hozzászólás Aktív témák