Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kushwavez

    Topikgazda

    Már nem tudom ki kérdezte, de ma megjött a BCM94360NG wifi kari, betettem az Lenovo X1 6th-ba és ment simán. 80 MHz először nem volt, ahhoz az AirPortBrcmFixup.kext kellett. Minden más rendben van, 80 MB/s-t mértem vele mikor NAS-ról másoltam.
    Windows-hoz a BCM94360CD drivereit tettem fel, azzal működik, a Windows Update nem talált hozzá drivert szóval google-n kerestem hozzá

    A BCM94352Z-t meg áttettem a Lenovo T440-be cserélve az Intel WiFi-t, meglepetésemre nem volt rajta whitelist, pedig mindenhol azt írták, hogy whitelist-es a gép. Bekapcsoltam, beindult, nem volt semmi gond macOS alatt vele, működött minden ahogy kell.
    Viszont Windows alatt érdekes módon nem akar működni, nem talál hálózatot, tökmindegy milyen drivert teszek fel, szóval elég érdekes.
    Annyira sokat mondjuk nem vesződtem vele, de viccesnek találtam, hogy egy Windows laptopból kiszedett Lenovo Broadcom wifi kártya Windows alatt nem működik, viszont Hackintosh alatt meg igen...😂

    Lenovo ThinkPad T440, Lenovo ThinkPad X1 Carbon 6th, Lenovo ThinkPad X1 Extreme 1st | macOS 13 

Új hozzászólás Aktív témák