Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dudika10

    veterán

    válasz saril #814 üzenetére

    Nem tudom miért beszélsz mellé.
    Mit tudsz egyáltalán az optikai kimenetről azon kívül, hogy pirosan világít és kábelt kell bele dugni?
    Ha már digitális átvitelt erőlteted, legalább a koaxot hozd példának (rayleigh szórás, goos-hanchen jelenség, ehhez jönnek még az olcsó szar kábelek optikainál, nem is beszélve a +2 átalakításról, mert nem fotonok formájában tárolod az adatokat és nem is a fotonok szólaltatják meg a hangszórót ...). :U

    Hát persze, egy belépő kategóriás rendszerbe (az itteni fanclubbal már vitatkoztam, most nem kívánok erről vitát nyitni) integrált DAC minősége (ami mellékesen megjegyzem egy mellékes funkció, nem ez a fő feladat, ez csak azért van, hogy hangzatos kis plecsniket lehessen rásütni a rendszerre, aminek egyébként semmi értelme, de a tudatlan vásárlót megtéveszti, nehogy azt hidd, hogy azt Te ajándékba kaptad, nem, azért Te pénzt fizettél) természetesen ugyan olyan, sőt, jobb minőségű, mint egy kifejezetten erre a célra kitalált eszköz. Irónia off.
    Még a belépő kategóriás házimozi erősítőkbe (ami önmagukban kerülnek annyiba, mint az egész z906) is gyenge DAC-okat talál az ember.

    Elárulok egy titkot. A z906-ban is egy hangkártya van, működési elvét tekintve megegyezik az éppen emlegetett Asus Xonarral. Abból is analóg jel jön ki...

    Mint azt többször leírtam már, az, hogy melyik a jobb és az, hogy neked melyik tetszik jobban, nem ugyan az.

    Ez a stílus felbosszant azért. :U

    [ Szerkesztve ]

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Új hozzászólás Aktív témák