Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • roberto211

    őstag

    válasz szabonagyur #60269 üzenetére

    Most valószínűleg.. ez nem csapongás volt csupán próbálgattam az autókat h mi kéne nekem.. De nem sok felelt meg.. ezekre fillért nem költöttem elhiheted csak pár dolgot megcsináltam rajta, behoztam, rácsaptam egy érvényes export v p rendszámot járkáltam vele amíg meg nem untam ha meguntam vagy nem szerettem eladtam... De egyik se tetszett így nem helyeztem forgalomba.. A normális nálad mit jelent? Tudom, Opel.. De köszönöm szépen, elhiszem jó autó, fenntartható,etc de ez a corsa-g astra -stb vonal nem az én világom.. Újak már tetszenek h astra gtc, insignia stb de ez meg már nem az n pénztárcám.. Ha valamit szeretek arra szívesen költök, de ha nem akkor nem.. Ez nálam így működik. Mondjuk corsara rápróbáltam erőltetni magam , ráköltöttem értékéhez képest sokat és ugyanakkora szar volt vezetni így eladtam a múlt héten. :D Nem beszélve kezdődő henferfejesedésről :) Lehet kitapostam a belét is azért volt de nem tudom. :)

    (#60270) Saint_ : Nem akarok én senkit sértegetni elhiheted, csak már a válasz is picit irónikus volt.. De m1..

    [ Szerkesztve ]

    Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Új hozzászólás Aktív témák