Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • karib

    addikt

    válasz Soak #4050 üzenetére

    Láng: telefon, majd megmondják, hogy mit tudnak :) W210-hez kell neked naaagy fék, mijük van :)

    eBayről tapasztalat útján érdemes vásárolni - pl. márkafórumban javasolták az eladót, vagy konkrét típusszámú terméket kell keresni, ahol egyértelmű a dolog. Ha átvertek, a hitelkártyádon még jó esetben letilthatod a tranzakciót és a kereskedőt is bepanaszolhatod az eBaynél.

    A fék valóban fontos biztonsági eszköz, én is ezért upgrade-elek. Én azért körülnéznék, hátha akad egy-két lezúzott AMG valahol, amiből a fékek átemelhetők. Mindenesetre a beszerelés is legalább olyan fontos - ha jó a szerelő, egy nagyobb, bontott szettet is át tud pakolni, és meg tudja ítélni, hogy jó-e.

    Összességében amit másnak is szoktam mondani: márkaspecifikus oldalakat, fórumokat kell keresni. Szerencsére a Mercedes népszerű tuningplatform, így tuti akad bőven infó.

    Department of Redundancy Department

  • addamka

    őstag

    válasz Soak #4050 üzenetére

    Hali,

    Véleményt kérnék:

    Adott autó: Citroen C3, 1.6(benzin) 16V, 2003-as széria. 100e km lesz benne.

    Ilyenkor előírás a vezérműszíj csere, GATES márkát ajánlják, jó-e?
    Cserélni kell a feszítőgörgőket is, ez is ok, érthető (32 ezer píz a 2db, szívás, de evvan).
    Ha már így szíjcserélgetés lesz a hosszbordásszíjat is cserélem, biztos ami biztos.

    Viszont páran megemlítették, hogy ilyenkor szokás a vízpumpát is cserélni? Ezt nem értem, gyárilag nem előírás, neten se találtam róla semmit. Van ennek valóságalapja?

    Esetleg valaki nem tud infót/ábrát/stb. az első lámpák kiszereléséhez? Gumitömítés meghalt a jobb oldaliba, és párásodik ezerrel. Szerviz aranyárba szedi ki, meg a tömítést is olyan árba mérné :)

    Köszi,

    a.

    Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

Új hozzászólás Aktív témák