Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skillet

    őstag

    válasz parandroid #15482 üzenetére

    igaz. a bringások a másik brancs... a bicikliutat keresztező utakon szintén gyakori, hogy nem adnak elsőbbséget a bicikliseknek az autósok (táblák szerint), de nem is nagyon figyelik őket. pedig ugye, puhatestűeknek szoktuk őket hívni (a gyalogosokkal és motorosokkal egyetemben), nem ártana picit jobban figyelni rájuk, hamar megvan a baj. de némelyik durván megköveteli, ami az övé. lassítás nélkül megy végig a bicaj úton... hiába szeli azt át egy autós út. bátor némelyik. amikor asszonykával cangázunk, mi azért jóval óvatosabb duhajok vagyunk.

    [ Szerkesztve ]

    Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

  • runner 125

    nagyúr

    válasz parandroid #15482 üzenetére

    50-ig? Arról nincs infom, de kb 1,5 sec lehet. 0-ról viszont 3,3 alatt megvan a 100. :)

    Skillet

    Most te komolyan azt feltételezed, h a motorosok jó része nem autós? Hidd el, h a 99%-a autós is, tisztában vannak mindkét fél esélyeivel. Csak autósként te ezt nem így látod és mindenki más, aki még a büdös életben nem ült legalább utasként nagy motoron. Más világ, ha egyszer valakit elkap az íze, azonnal fertőz. Nehéz megállni h beállj 90-nel a sorba és még szépen fogalmaztam, ráadásul tök más a sebességérzet. A 150-es utazó motoron olyan, mint a 100-110 autónál.
    Egyébként ismerem mindkét oldalt, közlekedem viszonylag sokat kettő és négy kerékkel is, előbbivel ismert útszakaszokon tempósan, de a lehető lenagyobb figyelemmel. Nyilván ebben a topikban a kétkerekűeket savazza a jónép, a másikban meg fordítva. De aláírom, tényleg sok az önjelölt donor, akik elképesztő közlekedési szituációkat vállalnak be és kihaénnem stílusban közlekednek. Előzött már engem is motoros autóval, kanyarban záróvonalnál, szembe kamionnal és mindezt utassal mögötte.... Amennyire lehetett lehúzódtam és a kamion is nagy kürtölés közepette. Ott sem múlott sokon, h nem trafálta telibe a kamiont a GSX-R-es user a mögötte ülővel együtt.
    Ennek ellenére azt mondom h az idiótákat előbb utóbb utóléri a végzet, avagy a természetes szelekció működik és az sem kérdéses h ki húzza a rövidebbet.

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák