Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kugli81

    aktív tag

    válasz #68216320 #300 üzenetére

    Srácok én mérem digitális áramórával :) és meglepődtem eszik rendesen...kb 10 litecoin körül járok és kb 7nap persze ebben benne van a beallitasi szórakozas is..... most megy 500 körül a 7950es. Kb 40kw ment el ami 2000 ft . Atival megéri ha lemegy is az értéke fedezi a számlát ,de nvidiaval úgy éri meg bizol benne és várod lesz ez 100dolcsi is :)

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte p35ds3,6750@3,4ghz,inno8800gt,logitech z-5500,kingmax2x1gb 1066mhz....

  • somasz

    addikt

    válasz #68216320 #300 üzenetére

    és csaba951:

    Köszi a válaszokat, tudom, hogy semmi haszna nincs ennek a gépnek, nem erre lett összeállítva, de mégis kipróbálnám a dolgot, mert lehet, beújítok egy vgával teletűzdelt külön gépet, csak a móka kedvéért. Ha nem jönne be, simán eladnám a kártyákat, nem bukhatok rajta sokat.

    Gondolkodtam én is az 5970-eken, de vagy drágán, vagy szart lehet venni ebay-en, ráadásul sokat is fogyaszt, garancia sincs rá. Amire rábukkantam pár napja, az az új HD7790, 85W-os fogyasztással. Elég jó a teljesítmény/fogyasztása, 6db-ot simán be tudok rakni egy (pl.) alaplapra riser kártyákkal. Egy ~7-800-as táp elég is lenne, kb. 3db 5970-et tudna erőben. Na meg 3 évig cseréltetem garanciában, ha elfossa magát valami... :P Ráadásul 30 nettóért be is tudnám őket szerezni.

    LTC bányászatnál mennyi a minimum ram? BTC-hez nem kell, se a proci erő. Legalapabb proci és 2 gb ram elég?

    [ Szerkesztve ]

    Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

Új hozzászólás Aktív témák