Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sianis

    addikt

    válasz T. Almeida #2189 üzenetére

    Elmesélem.

    [link]

    A probléma története és próbálkozásaim itt vannak leírva. Lelkes voltam, mindent megtettem, senki nem mondhatja, hogy nem. Akkor beletörődtem, hogy az 1.2 stabil nem fog működni 8 települni ).

    Majd jött a 2.0 BETA, ismét felcsillant a remény, végre fejlesztésbe is bele lehet szólni. Probléma megmaradt, próbálkozzunk megoldani. Ismét lelkesedés, talán lesz UHU is a gépemen valaha.

    [link]

    Ezt követte pár személyes levél is, csomagverziók fagyasztása előtt harmadik hétén még kaptam levelet, hogy az azt követő héten még próbálkozik a javítással ( szerintem semmivel sem [nem gonoszság, tapasztalat] ) , nem kaptam választ az eredményről ( gondolat igazolódik ). Beletörődtem, hogy nem fog működni a dolog. Érzésem szerint én megtettem mindent amit felhasználó megtehetett, de a túlzott ''külső segítség kirekesztése'' eszme sajnos nem volt képes rávenni őket, hogy GRUB-ról térjenek vissza ISOLINUX-ra, amivel számtalan neves és kevésbé ismert disztribúció dolgozik.

    ui: Aki látni akarja törevéseimet ( nem hiszem, hogy sokan ) azoknak érdemes végigolvasni a leveleket, ugye válaszok is vannak, mert értékes tapasztalattal lehetnek gazdagabbak. Plusz megértik, hogy mi bűzlik a bagoly körül.

    Sianis

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák