Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brendoncsopi

    tag

    Hali. Tudom nem ez a milyen okostelót vegyek topic,de mivel az OB is benne van a kalapban,merészkedem ide irni :-)
    Szoval emellett a wave II, N8 és talán a Galaxy S+
    De a legjobban ez tetszene,győzködöm is magam hogy jó lenne,csak hát mivel tartós használatra nem tudom kipróbálni,marad a tulajok véleménye.
    Amugy a telón relative sokat netezek,főleg mostanság,igy nem árt egy olyan kütyü ami könnyebbé teszi az életemet,mint a mostani SE xperia 2.1el :-) Emellett navi-térképböngészés,meg azért szeretek fotózni is,video csak elvétve,játszani néha, mailek,doc,pdf már többször kell. Ahogy fent is irtam,különböző rendszerek is számitásba jönnek(BB nemrég esett ki),nyitott vagyok mindenre,de még mindig félek az andro kissé megbizhatatlansága miatt,vagy ez javul 2.3 környékén vajon??!?!? Meg hát az akku ami fontos tényező,sokszor sokat kell nyomkodni,mail stb. és gyűlölöm amikor egy 100%os akku lemerül fél nap alatt,utána meg ha nincs töltőm vhol akkor jön a nagy kérdés hogy ilyen drága pénzért nem huz ki egy nyüves napot sem?! Persze ez extrém,de akkor is.
    Szoval tényleg szeretném ezt a telót magaménak tudni fehérben,ezért várom azoknak is a tippjeit akiknek volt/van közük a fent emlitett mobilokhoz.
    Ja és még valami,nem buherálom a telót,szeretem a gyári dolgokat, de egy launcher azért elfér. :-D
    Köszi

Új hozzászólás Aktív témák