Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Robez88

    tag

    válasz csimpok #66 üzenetére

    Szia csimpok!

    Én eddig (~2 hét) nem tapasztaltam se újraindulás, se fagyást (T-mobile, 10e szoft), pedig gyűröm rendesen, és minden esetben kijelezte a hívó félt. Néha tapasztalok olyat, ha valami komolyabb játékból hirtelen kilépek akkor még a launcherPro-nak is kell néhány másodperc mire magához tér, de szerintem ez nem a telefon hibája, a többit is megfekteti. A wifi számomra megfelelő, cirka 10 méterről (pár falon keresztül) jól használható. Nem mondom hogy olyan mint a laptopom de hasonló szinten van. (Ahol a laptop talál jelet ott a OB is). GPS-t egyszer használtam (Maps-sal), 5 mp-en belül volt jel mindenféle segítség (wifi) nélkül.

    Nekem is volt előtte 5800-ám. Sajnos a sztereo hangszóróhoz képes kihangosítva/zenét hallgatva észrevehető a különbség, de az OB fülesével sokkal jobb a hangzás, mint a Nokia gyári fülesével.

    Már beszámoltam az aksiról, de akkor elmondom a legfrissebb állapotot. 26 órája húztam le a töltőről (max.ra töltöttem), volt kb fél óra játék, fél óra wifi, némi egyéb nyomogatás, meg 20 perc telefonálás és egy sms. Most 72 %-on állok. A programok igazából annyira nem befolyásolják a fogyasztást. Persze egy későbbi custom rommal, ahonnan kitakarítják a feleslegesen háttérben futó gyári alkalmazásokat, javulhat a helyzet. Szerintem normál fényerőn, kis wifivel/mobilnet, és normál használat mellett 2-3 napot simán megy. Persze intenzív használattal 18-20 óra is elég a végelgyengüléshez.

    Nekem nagyon bejött eddig ez a teló! :K

    Ja és a szolgáltatós telefon is frissíthető!

    cyberlaci!

    Szerintem az ilyen soft-os bajokra csak egy fain custom rom (cyanogenmod, miui stb) mutat látható megoldást! :) Azt is nagyon várom már! Kilőni a felesleges appokat, esetleg a maximális órajel emelése (ezek a procik mennek simán 1400 körül) és a minimális csökkentése (200-250?). Jó lesz gyerekek!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák