Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca0

    addikt

    Az LG pixelhiba, panelhiba, illesztési hézag hitvitához hozzászólva:

    Nem akarom elkiabálni, de én decemberben vettem a 42LW5590-est és nincs 1 subpixel hiba sem, szuper a betekintési szög, pedig elég magasan van, kimondottan jó a 3d betekintési szöge is, nincsenek foltok, sem felhők, sem hatalmas illesztési hézagok :))
    Ezzel kapcsolatban csak annyit vettem észre, hogy mintha egy kicsit balra dőlne a tv. Nem elég erős a talp rögzítése és elhúzza a sok kábel oldalra... de lehet, hogy csak a szekrényem ferde... :B

    A kiugrós, kijövős demó jelenetek legjobban középről, 2.5 m távolságról látszódnak, de minden más, mélységérzetet adó "hagyományos" 3d film nagyszerűen élvezhető 3.5 m-es távolságból is, 45 fokos szögből is! Féltem tőle, hogy majd össze kell szorulnia a családnak a tv előtt középen, ha 3d-t nézünk, de nem!

    Úgyhogy szerintem nem kell általánosítani. Foglalkozásomból adódóan tudom, hogy a tv-ket, monitorokat osztályozzák a gyárakban a minőségi ellenőrzés során, és a nívósabb kereskedők, áruházak kapják a jobbakat, a kisebbek pedig az éppen megfelelteket. Nyilván ebből kel el több kis hazánkban, mert azokat lehet olcsóbban megvenni. Addig azért nincs gond, amíg szó nélkül kicserélik. Csak egy kis kellemetlenség.

    Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

Új hozzászólás Aktív témák