Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Castpocok

    újonc

    Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni, mert kifogott rajtam az újonnan vásárolt laptop amihez természetesen hülye vagyok, de kellett :) Ez még csak a problémám egyik fele :D Van nekem egy Philips 42PFL7656H/12 Smart LED tévém, amin eddig külső winchesterről esetleg USB-ről néztem 3D filmeket. Viszont most szeretném a laptopomról is lejátszani őket, de nem nagyon akar összejönni :( Nem tudom mit csinálok rosszul. Össze kötöttem a két "eszközt" hdmi kábellel, a tv menüjében kiválasztottam a számítógép ikont. A laptop képernyőjét megosztottam, remekül működik minden. Az online tartalmakat gond nélkül nézem a tévén keresztül. A hétvégén letöltöttem a Captain.America.The.First.Avenger.2011.1080p.3D.BluRay.Half-OU.DTS.x264.Hun-HDGirL filmet. Elindítom a laptopon a filmet ami "egymás alatti és fölötti típusú" volt. A szokásos módon próbáltam volna a tévével összerakatni, de nem engedte az átváltást. Megpróbáltam a 2d-ből 3dre konvertálást is ami majdnem össze is jött, ami alatt azt értem, hogy sikerült valamilyen 3d jellegű hatást elérnem. De a tv Ambilight-ja teljesen behülyült és a tv hátulja időnként elkezdett villózni ami nagyon zavaró volt film nézés közben. Azt még hozzá tenném, hogy az Ambilight amúgy ki volt kapcsolva. Már azt hittem, hogy a tv krepált be, de szerencsére annak nincsen baja. Ugyanis átmásoltam a gépről a külső vinyóra és arról remekül futott a film. Ma letöltöttem a gépre egy KMplayer nevű lejátszót amivel azt hittem megoldódik a problémám. A lejátszón kapcsolgattam a 3D ikont, de sajna a lejátszóval sem sikerült 3D-t elérni. Valaki tudna segíteni ebben, hogy mit kellene csinálnom, hogy működjön a dolog. Segítségeteket előre is köszönöm és bocsánat a regényért!!! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák