Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Griongo

    újonc

    Sziasztok :)
    Ma a telefonomon a belső tárhelyem telítettsége miatt úgy döntöttem, hogy leformázom. Azaz visszaállítom gyári állapotba, de amikor mindent szépen lementettem az SD kártyára, majd azt kivettem, mondván biztos-ami biztos. Elkezdte az újra telepítést, a rendszer szépen mindent visszapakolt, de olyanok is kerültek oda amiket eddig soha nem láttam, tehát random a netről elkezdett letölteni mindenfélét. Én nem tudtam belenyúlni, mert az ilyenkor előírt köröket futottam, csak láttam hogy a képernyő sarkában ott van a letöltés ikon. Jelenleg ott tartok hogy sok letöltött dolgot szépen letöröltem amit tudtam azt pedig letiltottam. Abban kérném a SEGÍTSÉGeteket, hogy van 2 nagyon szívós APP amit nem enged törölni, egyszerűen nincs rá lehetőségem, csak letiltani tudom, na most én hiába tiltom le, ő fogja magát és 5 percen bellül fogja és újra aktiválódik, és szépen minden programot kezdve a google play áruházzal leállít :(. Ötlet valaki??? Én kifogytam, annyit tudok most csinálni, hogy 5percenként megint letiltom azt a két appot :D.

Új hozzászólás Aktív témák