Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Feri1977

    senior tag

    Egy kérdésem lenne, egyik lányismerősömnek ilyenje van, tudom már írtam erről és a problémáról, de muszáj leírnom újra, mert nem akarom hogy eladja! Az első baja volt, hogy nem lehet felvenni normálisan a telefont, mert el kell húzni ugye a hívás fogadót, és sokszor nem sikerül neki, próbáltam minden beállítást megnézni, mert nagyon sok telón be lehet állítani hogy home gomb fogadja mondjuk stb. de itt bezzeg nincs ilyen, a fenébe, bezzeg az l70-en már van, grrr. na ettől kb. elég ideges szokott lenni, és néha odavágja az ágyhoz stb. a telefont, mert elege ven, ami érthető is, erre a problémára még call programok se jók, kipróbáltam párat, egyik se tudja normálisan kezelni a fogadást mondjuk home gombon vagy bármi, de ez a kisebbik gond. Nokiája volt idáig, ami bírta 7 napig, tudjuk az okosteló csak 1-2 napig, DE az lg-be viszonylag erős aksit is építettek ráadásul, és még így is lemerül neki, pedig csak 2 játék van fent, meg viber, és 1 nap alatt lemerül, és most is épp neteztünk mert valahol volt, és vibereztünk, és merül merül, elkezdett káromkodni neten velem, hogy eladja a ..ba a telefont elege van, már megint 10 %-on van, és használhatatlan most is mindjárt lemerül...na mondom ebből nekem is elegem van, azaz kérdés, mit tudok csinálni, ki akarom rootolni a telót, hogy leszedjem a sok gyári baromságot ami gondolom háttérbe dolgozik, és jobb legyen az üzemidő, és itt jön a kérdés, az lg l90-hez való purpledrake rootolás jó e ehhez, hogy rákötöm gépre a telót, és elindítom azt a programot fekete dos ablak jön elő ugye és csinálja...mert ki akarom rootolni! Írjatok kérlek, mert tisztára kivan a csaj, köszönöm!!!! :F

    Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

Új hozzászólás Aktív témák