Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Énke85

    csendes tag

    Sziasztok!

    Tanácsot szeretnék kérni, épp telóra vadászom. Először a Huawei Ascend G620S-t néztem ki, az nagyon szimpatikus, de elég nagynak találom, szóval most ezzel "szemezek". :)
    Akinek már "régebb" óta megvan, tapasztalt vmi zavaró hibát (a gerjedésről olvastam, bár csak 2 embernél, de mondjuk amilyen "szerencsém" van a telókkal...) vagy minden szuper?
    Én elsősorban netezésre használnám (facebook, email), esetleg skype vagy viber. Nem hiszem, h nagyon sok alkalmazást töltenék le rá, játszani pedig egyáltalán nem szoktam. Ezek függvényében szükséges lenne megcsinálnom ezt a root-dolgot, vagy hagyjam a fenébe, m felesleges? Elég bonyolultnak tűnt (igen, nő vagyok és még szőke is... :) ), szóval inkább kihagynám :)
    Na meg igazából egy kis megerősítésre vágyom, h ha nem vágyom csúcskategóriás telóra, nem fényképezek minden nap, hanem mondjuk csak havonta 3x, néha filmezek és főleg netezek meg telefonálok, akkor ez 1 jó teló ennyiért és tök felesleges nekem a Huawei, aminek lehet még a méretét is jóval nehezebben szoknám meg, ugye?

    Allons-y!

Új hozzászólás Aktív témák