Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atibuc

    tag

    válasz DroiDMester #2958 üzenetére

    GeekBench3 Leszedtem.
    Alapból 2.8 -nak írja a procit. 95%nál kétszer leált. De harmadjára 900 hozott ki.
    Amit ha jól láttam, nem rossz eredmény. Még nem jöttem rá a teljes eredményt, hogy tudnám megosztani veletek. Nem tudom vissza hozni. Ötlet?
    Gondolom ez is lehetetlen eredmény. Esküszöm nincs felvágási komplexusom. :)

    Minden annyit ér, amennyit fizetnek érte!!

  • Danny365

    őstag

    válasz DroiDMester #2958 üzenetére

    Nem azt irtam, hogy szar az Antutu, hanem arra céloztam, hogy attól, hogy kevesebb pontot kap egy kernel bizonyos benchmarkokban, attól az még nem feltétlen rosszabb, mint ami kétszer annyit kap. A kernel nemcsak a nyers póvert, teljesitményt befolyásolja, pont ezért én sz#rok a pontokra, nem is méricskélem.
    Aki felrak egy kernelt és az első dolga lefuttatni nyolc bencsmarkot, majd miután látja, hogy 200 ponttal kevesebbet dobott, akkor megy is vissz a régi, mert ez szar, az szerintem alapból hülyén áll a dologhoz.
    Ha valaki éppenséggel rá is szokott nézni a dori changelogra és nemcsak felrakja az újat mert az új, akkor láthatja, hogy rengeteg dolognak, fixnek tökre semmi köze a teljesmitményhez, hanem egyéb területeken javit, optimalizál.

    Az, hogy az Antutu 45 ezret dob-e vagy 35-öt, rendes használat közben szinte kis se derül. Az egyetlen eset, mikor értelmét látom a valóban combosabb teljesitménynek az az, ha az ember komolyabb játékokkal játszik, azon kivül szerintem felesleges erőlködés. Érdekes mód, nekem hetek, ha nem hónapok óta gyorsan és simán fut a telóm, pedig közel se a teljesitményre van kihegyezve.

    Amúgy a kommentem nem feltétlen neked szántam, hanem úgy általában a pont-huszároknak. De persze ez csak az én véleményem, nem szent irás.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák