Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krx21

    nagyúr

    válasz RBJ #195 üzenetére

    Én fordítva gondolom. Először is a légtisztító a szálló por és egyéb szennyeződés ellen van, nem arra, hogy felkavarja a már leszállt port. Erre eleve alkalmatlan. Ha ezt akarod tegyél a szobába vagy 2 erős ventilátort... :DDD (Nekem van...)
    Általános ökölszabály nálam, ha szellőtetés után vagyok, vagy kiráztam az ágyneműt, törölgetés, portalanítás után vagyok, akkor turbó. Normál esetben ha nincs extra porforrás és otthon vagyok akkor normál fokozat.
    Este és ha nem vagyok otthon és az ablak is zárva (mert ilyenkor miért lenne nyitva) akkor alacsony fokozat.
    Ez az én logikám. Persze Te attól még úgy használod, ahogy akkarod. :R De csak azért mert ha nem vagyok otthon és nem hallom, azért turbóra rakni, nekem logikátlan..
    Ha már tényleg akkarsz még hatékonyabb tisztítást, akkor vegyél még egyet, ott igencsak nő a hatékonyság, mert több helyen történik a levegő szívás. Szerintem a jó elhelyezés is nagyon fontos. Én majdnem vettem még egyet, csak nem találtam a második helyét. Amúgy nekem Daikin van nem olyan mint a tied.
    Más: találtam méretre vágható szűrőket, hátha valakit érdekel: [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák