Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz maross #79362 üzenetére

    Ez kimaradt, de a miértje is fontos. Jó meglátások!
    Az világos volt, ahogy én is írtam, hogy a minifig nem ez a gyűjtögetős/cserélgetős téma. Teljesen más. Ebben meg valóban faktor az ár is, 500Ft-os zacsi eseti gyűjtögetésre vs. egész sor 18k+ (évente hány sorozat?)? És akkor ebből zsákbamacskázz még... míg a másik(sötét) oldalon meg ugyanezekkel a számokkal 50db x 1500Ft a költség és 50x3-5000 a bevétel jobb figuránál... Máris megvan miért nem fog úgy működni soha. :(

    (Most gyorsan átfutottam fejben hány figet vettem, csak pár sorozat óta (kb. 2-3 év), közel sem teljes sorozatot, inkább harmada-max fele, teljes sorozat is maradt ki + PaB katonák, egyebek, stb... hát közel sem gyűjtői a hozzáállásom és ebből is kijönne valami modular vagy még nagyobb dolog. :) Ez nem gyerekgyűjtögetős téma.)

    [ Szerkesztve ]

  • Crus

    őstag

    válasz maross #79362 üzenetére

    Az én olvasatomban ez a köv. képpen néz ki: A felnőttek tönkreteszik a gyerekek játékát.

    #79363 sb:

    A minfig lehet, hogy nálatok nem gyűjtögetés/cserélgetős téma, de másnál, mások számára az/lehet az.
    Az 500 Ft-os zacsi, az a mai világban pontosan annyira nem tétel, mint az 1500 Ft-os minifig. Mivel a gyerek látja, hogy a teljes sorozat, hogy is néz ki, így nyilván szeretné, ha meglenne neki a teljes sorozat. Elég sokáig vannak ezek forgalomban ahhoz, hogy a gyerek a szülővel ha járkál 1-1 beugorhat neki és így abszolút van esélye a teljes sorra.

    18k? Ha most belegondolok abba, hogy mennyi ostoba, műanyag, apró baromságot kapnak egy évben, ami összesen jóval több, mint 18k......

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

Új hozzászólás Aktív témák