Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz #75376384 #32537 üzenetére

    Köszönöm! :R

    Szállítás nélküli ár volt erősen megnyírt elemszámmal. Még picit tudom lejjebb faragni. Mint írtam a belseje nagyon gány gyárilag. És elég sok speciális elem van benne ennek ellenére szvsz ott fűnyíró elven fogok menni ami belül van nem kell az megy félre és inkább jön egy dobozos idei Solyóm ahol szintén belezve lesz a készlet mivel az újnak szebb a formája: az elülső nyúlványok végre elég szélesek, a fülke kicsit hátrább került és a hajó tetején végre eltüntették az irritáló illesztési hézagokat a cikkelyek elhagyásával. Cserébe kisebb lett és kevésbé részletes (nincs többé belső padló alatti rekesz). Ha meg már átalakítom akkor a 2011-12-es technics alapú rámpáját is bele kell erőszakolni.

    Sajnos mindenképpen mazsolázós leszek mivel csak az SW érdekel és ott is leginkább az eredeti trilógiára lőnék (új trilógia készletek csak 1-2 kell de azokat erősen csak alapnak szánom a beszerezhetőség miatt). Szvsz a figurák lesznek eszementen drágák...

    Egy készlet eladását nem tudom megbocsájtani a 6 évvel ezelőtti önmagamnak, mégpedig a 8097-es Slave 1-et. :O Annak volt utoljára értelmes rakéta mechanikája és nem ez a pöckölgetős csoda.

    Olvasgatva a topikot én leszek szerintem a fekete bárány az elemenkénti vadászattal és az eredeti készletek átépítésével. :D

    Még egy kérdés, lehet ezzel kicsit szürke zónába tévedek de azért fontos lenne. Lehet valahol készíttetni akár de értelmes áron alaplapot? Nem éppen 35*35 centisre gondoltam hanem inkább valami 120*150-esre. :B :DDD

    mod.: excelen a könnyű tárolás miatt agyalok mivel ha jól látom a listát letudom gyűjteni scriptel Bricklinkről. Úgy meg mehet a driveba ahová haverokkal gyűjtjük a kit mivel lehet meglepni / kivel mit mire lehet tradelni cuccokat. :DDD DDR4 8Gb Sodimm ram ---> Mandalorian battlepack pl, vagy GS500 kuplung bowden.

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák