Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Cryptmaster teszt

    gp A toll erősebb a kardnál – főleg, ha azt írjuk le vele, hogy mithrilpenge. De szavaink ebben a játékban nem csak acélt és varázserőt képesek megidézni, hanem az egész világ sorsát megváltoztatják.

  • Apple iPad Air 13” (M2, 2024) - a méret a lényeg

    ma Nagyobb lett a kijelző, megörökölte az M2-es chipet és 128 GB-ra nőtt az induló tárhely. Mi kellene még?

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZsZso

    Közösségépítő

    válasz Sundesz #45661 üzenetére

    Én is láttam, nekem sem volt egyszerű, de nyeltem egy nagyot és megtartottam magamnak a véleményem. Pontosabban feleségemnek meséltem cifrábbnál cifrább jelzőkkel és jókívánságokkal tarkítva.

    Ahogy mondod. Vár pár hónapot (az tényleg nem olyan sok idő), aztán teszi fel és senki sem szólhat egy büdös szót sem. De hát akkor hogy menne még vissza az Auchanba venni egy másikat, ha most hirtelen elviszik tőle 20k nyereséggel? Nem igaz? :U

    Szerk: Nekem egyébként hányingerem van ettől az "üzletrontás" kifejezéstől. Jó üzleten nem lehet mit rontani. Ja, hogy egy élősködő a user? Akkor meg minek védeni? Mert Ő fontosabb mint a vásárló. Korrekt. :(
    Na mind1, csak felhergelem magam. Sose voltam jó tréder, nem is leszek az.

    [ Szerkesztve ]

    armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

Új hozzászólás Aktív témák