Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz kbalage2 #32865 üzenetére

    szerintem kizart, hogy a hajtaslanc elbirja a motorizalast pl a Chironon. en is agyaltam, hogy van itthon egy extra vezerles es motorizalas a Mindstorms 31313 settel, aztan a felfuggesztes es az eroatvitel osszerakasa utan ugy voltam, hogy ez egesz biztosan nem birna el a terhelest. pl a gombcsukloknal sokkal de sokkal masszivabb kene.

    egyebkent tenyleg koszi a reszletes es informativ osszerakasi utmutatoert.

    Segal: kamu legoknal jellemzoen a minosegbiztositas kanyarban sincs az eredetihez kepest, annak meg ara van.

    nezd meg a Lepin Koenigsegg reviewjeit, gyakorlatilag folyamatosan panaszkodnak a felreertheto utmutatora ami miatt folyamatosan vissza kellett epiteni, a hianyzo alkatreszekre, illetve arra, hogy a valto kapcsoloja nem volt bekotve a hajtaslancra. meg ja, nyilik minden, csak az ajtok leesnek (es macera oket visszarakni), a csomagtarto meg megint esetleges.

    persze hianyzo alkatresz legonal is megesik, csak utana az ember felmegy a weboldalra, 5 perc alatt kitolt egy nyomtatvanyt, aztan ingyen harom nap mulva ott az elem a postan.

    a chironhoz a szinben a belterhez passzolo taska egyebkent a legjobb lego kiegeszito volt, ever.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák