Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    még egy két fontos kérdésem lenne bocsi hogy 2hsz lett szóval

    néztem 12cm eres swif2 öt az 1200 as fordulaton mozgóknak mekkora motorzajuk van leszabályozva? értem ez alatt hogy rákötöm egy zalman fanmétre és fogom letekerem, a venti még megy így mekkora a motorzajuk? a fenti függőleges állásban lenne használva, azért írom mert ami itthon van ventim vízszintben más hangot ad ki mint függőleges állásban, a venti a ház elején lenne mint "levegőmozgató" és a halk gép megmunkálása miatt érdekelne engem, hogy mekkora a motorzaja és a szélzaja, mert most a két éves cm kék ledes ventim kicsit elkezdett bemorogni, azért le is tettem a vgara ott moroghat :) de előre szeretnék valami nem morgóst, szóval ha nincsen motorzaj akkor a swif2 ha van akkor pedig veszek megint egy sima cm ventit mert hát végül is csak a levegőt kell, hogy mozgassa és kész :)

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák