Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Scorpus

    csendes tag

    válasz Nordic #14511 üzenetére

    Na beszereztem a Mugen 2 Rev B-t, nagy az öröm! :) Azt hogy oldottad meg, hogy 2db 120P van a procihűtőn? Mármint nem a felszerelésre gondolok, hanem hogy a 120P az PWM-es, és az alaplapon csak 1 olyan csatlakozó van ami 4 pin-es tehát PWM-es és ez a procihűtőnek van fenntartva. Vagy neked olyan alaplapod van, ami rendelkezik 2db 4 pin-es csatlakozóval?

    A házventiken még gondolkoztam, nem tudom melyikek a jobbak, a Coolink SWiF2 (120mm) család vagy a Scythe Gentle Typhoon (120mm) család. Mindenesetre a Gentle Typhoon-ok sokkal drágábbak, és kevés helyen kaphatóak, nem biztos hogy megérné azt a pénzt ha annyival nem jobbak mint a SWiF2-ők.

    Most egy ilyen összeállításon gondolkozom: A Mugen 2 Rev B-re felrakok a gyári venti helyett egy Coolink SWiF2 120P-t. A két 12cm-es házventit pedig lecserélem 2db Coolink SWiF2 1200 vagy 1201-re, amiket egy Scythe Kaze Master 5.25" szabályozóval fogok használni. Ez a társítás szerintetek jó ötlet? Nem tudom hogy az 1200 vagy az 1201 legyen, mert az egyik 800rpm-es a másik 1200rpm-es, persze tudom majd szabályozni, csak hogy elég lesz-e a max 800rpm vagy érdemesebb a nagyobbat választani. Ugyanez volt a helyzet a Scythe Gentle Typhoon-oknál is 500,800,1150,1450,1850 rpm-esek vannak, de ezekből megint csak nehéz a választás. Viszont már írtam, hogy elég drágák.

    A mostaniakon kívül a régi rendszerben is voltak pozitív értékeléseim -> http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Scorpus

Új hozzászólás Aktív témák