Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • paolinho

    őstag

    válasz Biggeszkij #791 üzenetére

    Bocsi a lassú válaszért, de egy picit terhelten életem az elmúlt napjaimat, lévén egy kis "feledékenységi problémám" okán újra nősültem :) és ez egy kicsit módosította a mindennapjaimat.

    Szóval az a helyzet, hogy minden létező megoldással próbálkoztam a a Titanium Backup újraélesztése kapcsán, de számomra meg nem fejthető okok miatt , ez nem sikeredett. És ezt értsd úgy, hogy volt, hogy a törlést követően fel sem lehetett telepíteni az app-ot, aztán gondolt egyet, és noha feltelepedett, de az elindítás után megakadt a "felállítás" során valami superSu meg .
    Na mindegy, megelégeltem az egészet, és most, hogy "végre" :) újra itthon vagyok, és foglalkozhatok is az ilyentén dolgaimmal, visszatettem a bb72-féle 20S romot. Na nem volt egyszerű, mert nem lehetett simán TWRP alól felpakolni a mentett zip fájlt, ugyanis ilyenkor rendere visszadobott a rTWRP ecovery-be, de a lényeg, hogy sikeredett egy kis kitérő mentén az ügylet. A lépései ennek nagyjából az összefoglalóban is olvasható 18S rom telepítése fastboot-ból, majd a 20S-re frissítés, majd ezután egy korábbi (20S mentés) visszaállítása. Most vagyok valahol az alagút vége közelében, de azért még van egy két dolog, amit finomítani kell. Viszont most legalább mennek a dolgok , ahogy kell.

Új hozzászólás Aktív témák