Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kistusik

    tag

    válasz olloczky #63497 üzenetére

    "Ez az a szitu, amikor nem tudsz mit tenni, nagy valószínűséggel lose lesz. Bár én hagynám topot és menénk a csapattal inkább. De tényleg kb mindegy"

    Na erre a hozzászólásra szeretnék reagálni. És nem rosz szándékkal. Ha te elkönyvelted magadban hogy ez Lose, akkor Lose is lesz.:D Aki így gondolkodik, az soha nem fog fejlődni. És a játéktudása is nagyon kevés. Ezt a gondolkodást meg kéne változtatni. Ilyenkor jön az, hogy aki nyerni akar, fejlődni akar, és jobb akar lenni, az nem azt fogja mondani, hogy "ezt hagyom ez lose". Hanem azt, fogja kérdezni, hogy lehetek jobb? Hogy tudom megfogni? Hogy tudom utolérni? Mi kell ahoz, hogy legyőzzem. Ha megvan az elszántság, akkor jöhet a játéktudás. Elugrik. Hogy tudom utolérni? (Item, rúna, spell, idézői spell,stb). Blindol, Slowol. Hogy tudnám csökkenteni? (Rúna, Item)
    Ha tetszik egy hős és szeretsz vele játszani, akkor tanulj meg a lehető legjobban a countered ellen játszani. Ha kell várd meg a jg ganket.

    Na mind1 a lényeg Never Give Up és ha fejlődni akarsz, azon gondolkozz, hogyan lehetnél jobb.:D

Új hozzászólás Aktív témák