Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nuke7

    veterán

    válasz ClydeBeka2 #61792 üzenetére

    hát azért írja, hogy az átlagos játékos nem jut feljebb :)
    (csak ezt sokan nem tudják, azt hiszik, hogy a ranked jár alanyi jogon :DDD )

    https://youtube.com/user/nuke7

  • SkiDev

    senior tag

    válasz ClydeBeka2 #61792 üzenetére

    Nem kell többet belelátni, mint amire gondoltam. :) Ha nem plat+ játékosnak születsz, akkor esélytelen szerintem. Ezért engedtem el, ritkán látok olyat, aki önerőből a mostani rendszerben feljut legalább idáig. Most az, aki hardstuck plat-dia alja vagy még magasabb eloben játszik már évek óta, neki nem nagy kaland akár bronzból felráncigálni magát, ha eme csodás rendszer ledobja season-kezdéskor.
    Ha már valaki odáig feljutott, akkor ő tud valami olyat, amit az emberek többsége nem. :K

    ő jobb, mint a "sok szerencsétlen" ~ Igen, arra gondoltam. Valaki - sajnos - "alanyi jogon" van olyan szinten, ahová nem is való, őket hívom szerencsétlennek, és fogom a fejem, mikor az alap dolgokat sem tudja, illetve akár pl. afk-kal is jutalmazza a csapatot.
    Utóbbi esetben merül fel a kérdés, hogy az ilyen miért, illetve hogy nincs lejjebb.

    De - mint említettem - nem foglalkozom már annyira vele, mint korábban, így a vérnyomásom sincs a plafonon. Hála az égnek a munka elviszi az időm, energiám nagy részét. :D Tehát rájöttem, hogy felesleges ezen a játékon rugózni, hisz van 10% beleszólásod a meccsbe, mindig lutri, hogy az enemy milyen jól játszik és a csapattársak mennyire jók. Ezért próbálok segíteni másoknak is, hogy ha nagyon nehezen halad előre, akkor nem kifizetődő szerintem annyi év gyakorlást és szennyet lenyelni egy olyanért, amivel lehet 5 év múlva már nem is játszik, mert addigra kiég. Én csak próbálom élvezni a játékot már, mert pihenésként kéne működjön a játék.

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

Új hozzászólás Aktív témák