Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ClydeBeka2

    őstag

    válasz SkiDev #61797 üzenetére

    Márpedig "önerőből" meg lehet tanulni a játékot, nem kell rá születni. Az orvos se születik úgy, hogy ő tud operálni ;) Persze, el kell dönteni, hogy egy játékra van-e időd / energiád / affinitásod rászánni ezt.

    Hidd el, tapasztalatból mondom, én is "Silveresként" kezdtem a pályafutásom, nem születtem Plat/Dia playernek. Sőt megkockáztatom még bronz is voltam, akkor még kiírta az ELO-t a rendszer("bezzeg az én időmben", hehe) és 1000 ELO-ra is lementem, ami most körülbelül Silver alja, Bronz teteje. És én is hibáztattam a csapatom és toxic is voltam. S4-ben ráleltem egy nyerő stratégiára, ami a Tryndamere Top only push volt és kiismertem teljesen minden csínyját-bínját, és láss csodát meglett a Plat 5 év végére. 1-2 szezonnal később ráfeküdtem a mid lane-re, farmolásra, champek megtanulására, lanen tradelésre, wardolásra. És meglett a Diamond is hamarosan, tegyük hozzá az órákat is beletettem, annyi rankedet sose játszottam többet. :D

    Persze én tényleg sok órát öltem bele, streameket is lefekvés előtt néztem, Youtube videokat délutánonként. Nekem azóta is az egyik kedvenc játékom, még ha nem is játszok annyit.

    De tényleg az a jó hozzáállás, ha úgy érzed nincs kedved ebbe beleölni ennyi energiát, akkor maradjon a fun normalozás és ARAM. Teljes mértékben egyetértek ezzel, végülis az a lényege a játéknak, hogy FUN maradjon. :)

    U.i. Abban is igazad van, hogy vannak olyan játékosok akik nem tartoznak oda, fogom énis a fejem sokszor, hogy megyek 1 kört a jungle-be 4. percig és már 0-3 oda az állás. Ilyen van, volt és lesz is, nem lehet, hogy mindig te kapd a jó csapatot, mert akkor nem lenne igazságos a rendszer. :D De a 30-30-40es szabály szerintem érvényes, hogy a játékok 30 százaléka akármit csinálsz WIN, de a másik 30 LOSE, viszont a maradék 40-ből kell kihozni, amire van ráhatásod ;)

    [ Szerkesztve ]

    LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

Új hozzászólás Aktív témák