Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • grimm2015

    senior tag

    válasz Enigma1945 #56571 üzenetére

    Ezt az MMR dolgot felejtsük már el... ez csak rankedre szól. Meg azért kétséges dolog, tegnap még
    Hasonló az MMRem, mint a tiéd, igaz ebben a szezonban még nem sokat rankedeztem.
    (bár ezt írja Your MMR is higher than average for your league. Gj! )

    A másik meg az, hogy hasonló mmrel rendelkező játékos csapetban, még van aki nagyon gyengén játszik, még a többi mondjuk kiemelkedik.

    https://p1.picsto.re/Uh59u.jpg

    Battlenet: Grimm#22690

  • Gentlelelele

    aktív tag

    válasz Enigma1945 #56571 üzenetére

    Win.
    All chat: GG Wp

    Lose:
    All chat: gg Wp

    Lose(mindent beleadtál és bukó)
    Team chat: U dont deserve the win(ritkán)
    All chat: gg Wp

    Amúgy feleslegesen görcsölsz a semmin. Biztos nyertél már meccset 0/10+/3 ban és veszthetsz meccset 19/2/7-ben :D Nincs különbség. Amúgy meg ha veszítesz ne azt nézd, hogy a csapat mit cseszett el, inkább nézd azt, hogy te mit csinálhattál volna jobban. Jah és ha neked szarul esik, ha flamelnek, akkor gondolkodj el azon milyen az, amikor te flamelsz mást :) végig flamelsz egy csapattársad, aki ezért csak még rosszabbul fog teljesíteni. Nyeld le a büszkeséged és ha 10 elcseszett gank után csinál egy jót, akkor mehet a gj. Illetve ha elcsesz egyet, akkor semmibe nem kerül egy nt(nice try). Ha pozitívan állsz a többiekhez, akkor meghálálja magat.

    Jah és engem csak és kizárólag a premade társaim tudnak kiégetni, főleg ha nyomják a baromságot. :)

    [ Szerkesztve ]

    twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

  • Yodamest

    veterán

    válasz Enigma1945 #56571 üzenetére

    Én is csak azt tudom javasolni, amit Gentlelelele kolléga nagyon jól leírt, hogy nézd azt, hogy te mit csinálhattál volna jobban. A saját teljesítményeddel foglalkozz, mert ahogy elkezdesz a csapatoddal foglalkozni, már nem magadra figyelsz és csökken a teljesítményed. Én is rengeteget szívtam silver1-ben, az egy igazi elohell, de ha olyan hőssel játszol, amivel jó vagy akkor meg kell legyen a gold.

    Lehet pont az a baj, hogy nem a számodra megfelelő hőst erőlteted, csak azt hiszed, hogy ő vele jól megy, de közben nem ideális. Próbálj ki sok sok hőst, míg megtalálod azt akivel igazán jó vagy. Míg silver1-ben lényegében vagy 20 fajta hőssel eljátszogattam, addig gold szinten már nem mernék ennyivel, ott kb van 4-5 safe pickem a többi már kérdéses.

    A supportokat gyengítik, mert már pro szinten is support mideket játszanak a játékosok. Ezt akarják megfékezni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák