Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    válasz Enigma1945 #54311 üzenetére

    Ne legyenek elvárásaid, mert az RNG ott van. Én ezért nem veszek hextech cuccokat, mert nem kell a zsákbamacska. Ha kell egy skin, megveszem, vagy megvárom míg leakciózzák. Pl. nekem is Projekt Leona kéne, de majd decemberben megveszem 50%-os akcióban (ha úgy lesz kedvem). Még van 2 questem, aztán veszek 2 db 48 tokenes ládát, mert igaz a projekt töredék fix nagyobb értékű, de sima kinézetek között lehet valami ritkább, vagy értékesebb is. :U
    Ráadásul ez ingyen van, szóval mérgelődni lehet, de rossz szavunk nem sok, még ha egy 520 RP-s skint botunk is.

    Ted_Beneky: Igen, ami miatt több tudást, odafigyelést igényel a dolog. Ha ajánlott tárgyakat veszel nagyon nem lőhetsz mellé esetek többségében, de védekezésnél figyelni kell (AD vagy AP ellenfelek) mit veszel, vagy fordítva, ha ellenfél tankosodik, és te carry vagy, akkor penetration kell. Mindig igazodni kell a meccshez, ellenfelekhez, vagy csapatodhoz. Cserébe változatosabb valamennyivel. (mondjuk HOTS-ból pont nem hiányzik, max. az, hogy ott ha meghalsz nem tudod boltot lesni)

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák