Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ChromeX

    addikt

    válasz kexksz #5390 üzenetére

    Az a baj hogy én szivesen jatszanék topot a midet szeretzem a legjobban, de ezen az elo-n fogjak magukat beirjak hogy hol akarnak lenni és ha mondjuk én akartam volna midelni vagy topolni esélyem nincs muszaj olyat pickelnem ami jut mert nem fognak mást pickelni tisztelet a kivételnek ami nagyon kevés, most is probátam garen ellen rivennel menni topra mer az mégis jobb mint az akali szerintem, de nem menjek jungelba ö felmegy mert siman menni fog neki aztan meg rinyal hogy nem gankelek. persze a shacot nem bannolták és szét counterjungelezett a kéket szinte mindig elszedte.
    tehát nemtudom azt jatszani ami igazan menne, mer akkor beirjak oké akkor feedlek vagy afk

    na mind1 én mar nem bosszantom magam rajta TÖK mind1 milyen ELO-d van a lényeg hogy élvezd a jatékot és ne elo hajhaszas legyen az egész, mert ugyis csak felbosszantjátok magatokat, nem mind1 hogy kinek mekkora az eloja? ha jo játékos vagy a barátokkal jo meccseket tolsz akkor szerintem tök mind1. persze jó érzés felfele menni de ez akkor is csak egy szám nem jár érte semmi élvezze mindenki a championjat a skinjeit, duoba meg partnerrel lehet jók szorakozni mégha ki is kapsz

    Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

Új hozzászólás Aktív témák